مرکز موسیقی سدا
خطا
  • لطفا پلاگین Scriptegrator را نصب و فعال نمایید
صفحه دوره ها درس قبلی تازه کردن صفحه درس بعدی
واحد 1/1, درس 90/124
 
منوچهر غیوری
منوچهر غیوری

 

 

 

منوچهر غیوری چهره افروخته ای از خطه زنده رود
 
 فرزند عباس در سال ۱۳۲۶ در شهرستان نجف آباد اصفهان چشم به جهان گشود. وی از همان دوران کودکی به موسیقی علاقه مند بود و از سن ۱۲سالگی کار هنری را با نی و آواز شروع کرد.
در دوره ی دبیرستان ضمن تحصیلات در اردوهای هنری شرکت می کرد و از سال ۱۳۵۰شمسی به محضر بزرگ استاد "نی" ایران حسن کسائی راه یافت و در همان زمان با مرحوم استاد تاج اصفهانی آشنا گردید.
او بیشتر اوقات خود را در حضور استاد کسائی به سر می برد و ردیف های موسیقی اعم از ساز نی و آواز را از ایشان فرا گرفت. در سال ۱۳۵۲راهی تهران شد و به دانشسرای عالی هنر راه یافت و پس از اتمام دوره به موطن خود مراجعت کرد و شغل دبیری آموزش و پرورش را پیشه خود ساخت.

سپس در سال ۱۳۵۵به منظور تکمیل تحصیلات هنری به هنرکده عالی موسیقی رفت و مشغول فراگرفتن موسیقی در مقطع کارشناسی شد که بعدها به علت آغاز انقلاب، تعطیل شد.
منوچهر غیوری با هنرمندانی نظیر آقایان سعیدی، شاه زیدی، افتخاری و رستمیان همکاری دارد و کنسرتهای متعدد با خوانندگان فوق اجرا کرده و در برنامه های تکنوازی در مراکز شهرستان های ایران و خارج از کشور شرکت داشته است.
وی از جمله هنرمندانی است که مورد تائید اساتید موسیقی می باشد و در اولین جشنواره نی نوازان ایران در خرداد ماه ۱۳۷۰مقام اول را کسب کرد و به تائید مسلم موسیقی "حسن کسائی، علی تجویدی و مصطفی کمال  پور تراب" به اخذ دیپلم افتخار نائل آمد.

 

او از سال ۱۳۵۸در هنرستان هنر های زیبا در اصفهان و همچنین از سال ۱۳۶۷در واحد موسیقی صدا و سیمای مرکز اصفهان به عنوان مربی موسیقی برگزیده شد و شاگردان علاقه مند به نی از کلاس درس او بهره گرفتند.

نا گفته نماند این هنرمند شایسته دارای گنجینه ای از قدیمی ترین صفحات و آثارهنرمندان گذشته و حال می باشد که درنوع خود بی نظیر است و هراهل ذوقی را به وجد آورده و مست و مسحور می سازد.

 

 

 

بسته های خودآموز یادگیری موسیقی مرکز موسیقی سدا

 

کلیه ویدئوهای دوره + کتاب آموزشی + نت تمرین ها و قطعات + آموزش تئوری موسیقی + پست پیشتاز

  مشاهده کلیه بسته های آموزشی خودآموز موسیقی مرکز موسیقی سدا 

 

  به کانال تلگرام سدا بپیوندید و نکات آموزشی را روزانه را بر روی موبایل دریافت و یا سدا را در سایر شبکه ها دنبال کنید.

کانال ویدئوئی سدا در یوتیوبپیج سدا در اینستاگرامکانال ویدئوئی سدا در آپاراتپیج سدا در فیسبوکانجمن سدا در گوگل پلاسمرکز موسیقی سدا در توئیتر

با مرکز موسیقی سدا در ارتباط باشید

  • پست الکترونیکی : Info{@}sadda.ir
  • موبايل مشاور آموزش : 09134066169 
    تلگرام : 09199160388
  • فکس : 02189781891
  • دفتر سایت تهران: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان 174 شرقی، شماره 47، واحد 2

  • دفتر پخش اصفهان: خیابان رزمندگان، بعد از میدان ماه فرخی، شماره 56

موسیقی را با مدرسان ما در هر کجا بیاموزید

از اخبار آموزشي جا نمانيد