مرکز موسیقی سدا
خطا
  • لطفا پلاگین Scriptegrator را نصب و فعال نمایید
صفحه دوره ها درس قبلی تازه کردن صفحه درس بعدی
واحد 1/1, درس 3/124
 
جیمز پُل مک‌کارتنی
جیمز پُل مک‌کارتنی

جیمز پُل مک‌کارتنی (James Paul McCartney) خواننده و آهنگساز موسیقی راک انگلیسی و عضو گروه افسانه‌ای The Beatles، از برترین آهنگسازان موسیقی پاپ سده بیستم میلادی است. نام او در کتاب گینس به عنوان موفق ترین ترانه سرا و خواننده‌ی پاپ در کل زمان ها یاد شده است و بیش از ۱۰۰ میلیون آلبوم از آثارش به فروش رسیده است.

پل مک کارتنی متولد سال ۱۹۴۲ در انگلستان است، موسیقی را از سال ۱۹۵۷ با گروه The Quarrymen آغاز می‌کند، فعالیت در این گروه در سال ۱۹۶۰ به شروع گروه افسانه‌ای بیتلز می‌انجامد. بعد از ۱۹۷۰ و پایان رسمی این گروه، در سال ۱۹۷۱ گروه بال ها (Wings) را تشکیل می‌دهد. این گروه آلبوم ها و تک آهنگ های بسیار موفقی را منتشر می‌سازند و نام پل مک کارتنی را بیش از بیش در موسیقی پاپ و راک مطرح می‌نماید. گروه Wings در سال ۱۹۸۱ پایان می‌یابد و سرانجام یک سال بعد (۱۹۸۲)  آلبوم تک نفره (Solo) پل مک کارتنی به نام McCartney II منتشر می‌شود.

بعد از گروه بیتلز، بیش از ۴۰ آلبوم از مک کارتنی منتشر شده است و همانطور که بیان شد، تعداد زیادی از آهنگ های او به پر فروش ترین و محبوب ترین آهنگ های سال های مختلف بدل گشته است.

پل مک کارتنی یک فعال اجتماعی است و تا کنون میلیون ها دلار به امور خیریه و انجمن های غیرانتفاعی اهدا کرده است. از آخرین کارهای هنری پل مک کارتنی می‌توان به کنسرت های ۲۰۱۲ و انتشار آلبوم جدید خود با نام Kisses on the Bottom در سال ۲۰۱۲ است.

بسته های خودآموز یادگیری موسیقی مرکز موسیقی سدا

 

کلیه ویدئوهای دوره + کتاب آموزشی + نت تمرین ها و قطعات + آموزش تئوری موسیقی + پست پیشتاز

  مشاهده کلیه بسته های آموزشی خودآموز موسیقی مرکز موسیقی سدا 

 

  به کانال تلگرام سدا بپیوندید و نکات آموزشی را روزانه را بر روی موبایل دریافت و یا سدا را در سایر شبکه ها دنبال کنید.

کانال ویدئوئی سدا در یوتیوبپیج سدا در اینستاگرامکانال ویدئوئی سدا در آپاراتپیج سدا در فیسبوکانجمن سدا در گوگل پلاسمرکز موسیقی سدا در توئیتر

با مرکز موسیقی سدا در ارتباط باشید

  • پست الکترونیکی : Info{@}sadda.ir
  • موبايل مشاور آموزش : 09134066169 
    تلگرام : 09199160388
  • فکس : 02189781891
  • دفتر سایت تهران: فلکه دوم تهرانپارس، خیابان 174 شرقی، شماره 47، واحد 2

  • دفتر پخش اصفهان: خیابان رزمندگان، بعد از میدان ماه فرخی، شماره 56

موسیقی را با مدرسان ما در هر کجا بیاموزید

از اخبار آموزشي جا نمانيد